Penzion Slaný Union :::

Penzion Union / Slaný

Pension Union se nachází ve středu královského města Slaný, které Vám nabízí mnoho příležitostí, jak využít Váš volný čas.

Slaný Pension Union ubytování 
Penzion Union ve Slaném nabízí k ubytování 10 pokojů s vlastní koupelnou, sprchou a WC. Na pokojích je TV.

K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje a 1 apartmán. Čtyři pokoje mají balkón. Celková kapacita penzionu Union je 22 lůžek. Možnost přistýlky.

Ubytování ve Slaném penzion Union služby
Přímo pod okny pensionu Union ve Slaném je veřejné parkoviště. Po dohodě s majitelem možnost ubytování psů. Pension Union Slaný je umístěn nad restaurací Union Club.

Slaný ubytování penzion Union restaurace
Ve vyhlášené restauraci je možnost zajistit si celodenní stravování. Rovněž lze pronajmout nekuřácký salónek pro výjímečné údálosti např. svatby, oslavy, promoce, maximálně pro 20 osob. V letních měsících je též otevřena terasa s barem a obsluhou.

Dovolená Slaný ubytování a restaurace pension Union
Ve Slaném je možnost prohlédnout si některé historické a kulturní památky: nedaleko se nachází zámek v Lánech, hrad Křivoklát, zřícenina Okoř, Památník Antonína Dvořáka ve Zlonicích nebo rodný dům a muzeum V. B. Třebízského.

V případě že si nebudete chtít prohlížet historické památky města, můžete zajít např. do Aquaparku nebo do místního kina, v létě je možnost využít i letní kino, s rodinou či přáteli si můžete zajít zahrát bowling nebo squash. Sportovně založení návštěvníci mohou navštívit golfové hřiště v nedalekých Beřovicích.

Penzion Slaný Union - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Slaný Union - disponuje restauracíPenzion Slaný Union - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Slaný Union -  je k dispozici připojení na internetPenzion Slaný Union - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Slaný Union - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Slaný Union - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

::: Adresa :::

Penzion Union, Palackého 100
Slaný 27401 Česká Republika
Pension-Slany-Union@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Union ubytování Slaný Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: